недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 49

Исчезна 17-годишна девојка од Аеродром

naselba-aerodrom-620x330

Последни вести

Во вторникот вечер во 23.30 часот во полициската станица во Аеродром, А.С. (47) од Скопје пријавила дека истиот ден во 06.45 часот нејзината седумнаесетгодишна ќерка отишла на пракса и не се вратила дома.

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести