петок, 28 јули 2017  |  Вести денес: 18

Исчезна 17-годишна девојка од струшко

полиција

Последни вести

Во ПС-Струга вчера  Ш.М. од с.Делогожда-струшко, пријавил дека истиот ден од домот на нејзиниот дедо во непознат правец се оддалечила неговата 17-годишна внука од село Корошишта.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести