понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 18

Исчезна 17-годишно девојче од село Сарај

1392403441000-Missing-graphic

Поврзани вести

Исчезна 17-годишно девојче од село Сарај.

Вчера во 20.30 часот во полициската станица во Сарај, таткото на девојчето А.И. (53) од с.Сарај, скопско, пријавил дека истиот ден околу 06.00 часот во непознат правец се оддалечила неговата седумнаесетгодишна ќерка.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

Најчитани вести