сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 46

Исчезна 20-годишна скопјанка

полиција

Последни вести

Во полициската станица „Гази Баба“, на 27.04.2016 година, Б.Н. од Скопје пријавил дека на 25.04.2016 година од домот во непознат правец се оддалечила неговата сестра Х.Н.(20).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести