сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 2

Исчезна 21-годишна девојка

Двајца исчезнати во Скопје за 24 часа

Поврзани вести

Исчезна 21-годишна скопјанка. Настанот во текот на вчерашниот ден во полиција го пријавил таткото на девојката.

Како што информира МВР, во полициската станица Гази Баба И.Б.(47) пријавил дека во петокот од домот во непознат правец се одалечила неговата ќерка Љ.Б.(21).

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести