вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 61

Исчезна 26-годишно момче од Аеродром

Вчера попладне во 16.00 часот во ПС-Аеродром, М.К. (63) од Скопје пријавила дека истиот ден околу 06.00 часот од дома во непознат правец се оддалечил нејзиниот син Ф.К. (26).

missing_person_wktv

Последни вести

Вчера попладне во 16.00 часот во ПС-Аеродром, М.К. (63) од Скопје пријавила дека истиот ден околу 06.00 часот од дома во непознат правец се оддалечил нејзиниот син Ф.К. (26).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести