сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Исчезна 30-годишна битолчанка

Случајот во СВР-Битола го пријавил нејзиниот сопруг.

полиција

Последни вести

Битолската полиција трага по исчезнатата 30-годишна жена.

Како што информира полицијата, на 18.10.2015 година во СВР-Битола Н.К.(30) пријавил дека на 17.10.2015 година од домот во непознат правец се оддалечила неговата сопруга Р.К.(30).

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести