недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 3

Исчезна 33-годишна жена од Македонски Брод

Увид на местото на настанот извршиле Јавен обвинител и полицијата.

policija-8

Последни вести

Вчера во ПС-Кичево, Г.Д.(38) пријавил дека на 02.08.2016 година во непознат правец се оддалечила В.Р. (33) од Македонски Брод, а истата престојувала како гостин во изнајмена соба во хотел во Кичево.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести