понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

Исчезна 34-годишна жена од село Алгуње-Старо Нагоричино

Missing_promo_Titlecard

Поврзани вести

Њ.А.(45) од село Алгуње-Старо Нагоричино вчера во кумановската полициска станица пријавил дека неговата сопруга Ж.А.(34) се одалечила во непознат правец  и не се вратила дома.

Жената последен пат била видена минатата среда, односно на 01-ви јули годинава.

СВР Куманово превзема мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести