четврток, 27 април 2017  |  Вести денес: 21

Исчезна 67-годишен скопјанец

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

полиција

Последни вести

На 30.10.2016 година околу 00,20 часот во ПС-Бит Пазар, С.И.(40) пријавил дека на 28.10.2016 година од домот во непознат правец се оддалечил неговиот татко Ш.И. (67).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести