вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 1

Исчезна девојка од Арачиново

полиција

Последни вести

Пред два дена во 21:00 часот во Полициската станица Гази Баба, Б.Ш. (43) од село Арачиново, скопско, пријавил дека на 20.08.2016 од дома во непознат правец се оддалечила неговата ќерка Б.Ш.(18).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести