понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 2

Исчезна девојка од Никуштак

policija-31

Последни вести

Осумнаесетгодишна девојка од селото Никуштак е пријавена за исчезната, влера попладне.

Ј.А.(60) од Никуштак пријавил дека на 05 неомври околу 01.00 часот од дома во непознат правец се оддалечила неговата внука А.Е. (18) од Никуштак, ќерка на неговиот брат. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести