понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

Исчезна девојка од Скопје

Двајца исчезнати во Скопје за 24 часа

Поврзани вести

Четириесет и едногодишниот А.И.(41) вчера во полициската станица Бит Пазар пријавил дека претходниот ден исчезнала неговата сестра С.Т.(28).

Од полиција велат дека превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести