недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Исчезна девојка од тетовско

1392403441000-Missing-graphic

Поврзани вести

Четириесет и едногодишниот Р.Ш. од село Слатино, тетовско вчера во полиција пријавил дека на трети месецов исчезнала неговата невенчана сопруга, двасет и седумгодишниот К.Б.(27).

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести