сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 18

Исчезна двегодишно дете во Прилеп

1392403441000-Missing-graphic

Последни вести

Исчезна двегодишно дете во Прилеп. Случајот во полиција вчера во 19,30 часот го пријавила бабата на детето.

Како што инфоемира МВР, С.А.(52) од Прилеп, пријавила дека истиот ден околу 15,00 часот од дома во непознат правец се оддалечил нејзиниот две годишен внук.

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести