петок, 28 јули 2017  |  Вести денес: 40

Исчезна кумановка

На 31 март во утринските часови В.Д. (39) излегла од дома и не се вратила.

полиција

Последни вести

Вчера кумановец во полицијата го пријавил исчезнувањето на неговата сестра.

Сопред полицијата И.Д. (41) од населбата Карпош во Куманово пријавил дека на 31 март  во утринските часови неговата сестра В.Д. (39) излегла од дома и не се вратила.

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести