среда, 28 јуни 2017  |  Вести денес: 2

Исчезна малолетничка од Штип

Двајца исчезнати во Скопје за 24 часа

Последни вести

Дваесет и едногодишниот И.Ч. од Штип вчера во полициска станица пријавил дека пред околу три месеци исчезнала неговата шеснаесетгодишна сестра.

Од МВР информираат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на малолетното девојче.

Најчитани вести