сабота, 24 декември 2016  |  Вести денес: 27

Исчезна малолетничка во Тетово

missinggg

Последни вести

Триесет и осумгодишниот М.Х. од Тетово вчера пријавил дека претходниот ден исчезнала неговата шестнаесет сестра.

Од МВР инфотрмираат дека преземаат мерки за пронаоѓање на исчезнатото лице.

 

Најчитани вести