петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 14

Исчезна малолетник од Аеродром

Missing_promo_Titlecard

Последни вести

Паника за семејство од скопски Аеродром. Педесетгодишниот Љ.Под Скопје вчера пријавил дека претходниот ден во 11 часот од дома во непознат правец се оддалечил неговиот седумнаесетгодишен син.

Од МВР информираат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на малолетникот.

Најчитани вести