четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 0

Исчезна малолетник од тетовско

missinggg

Последни вести

Четириесет и седумгодишната С.С. од село Саричино, тетовско вчера пријавила дека на 27. месецов во непознат правец се оддалечил нејзиниот седумнаесетгодишен син.

Од МВР информираат дека преземат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

Најчитани вести