недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 9

Исчезна маж од Гостивар

Missing_promo_Titlecard

Последни вести

Маж од Гостивар една недела не се вратил дома.

По осум дена, односно вчера во Гостивар, М.А.(30) пријавила дека на 10.06.2016 година од домот во непознат правец се оддалечил нејзиниот сопруг А.З.(39).

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето.

 

Најчитани вести