недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 1

Исчезна маж од Тетово

missinggg

Последни вести

Педесет и четиригодишниот Н.Џ. од тетовско Желино вчера бил пријавен за исчезнат.

Неговото исчезнување во полиција го пријавил неговиот брат, педесет и двегодишниот Џ.Ј.

Од МВР информираат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести