недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Исчезна маж од Драчево

Пронајден исчезнатиот кратовчанец

Пронајден исчезнатиот кратовчанец

Поврзани вести

М.М. (24) од Драчево вчера во полиција пријавила дека исчезнал нејзиниот сопруг, триест и двегодишниот И.М.

Од МВР велат дека преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести