среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезна маж од Скопје

missinggg

Последни вести

Седумдесет и едногодишниот Б.П. од Скопје вчера во полициката станица Гази Баба пријавил дека претходниот ден исченал неговиот син, триесет и тригодишниот С.П.

Од МВР велат дека преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести