понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезна маж од Скопје

Пронајден исчезнатиот кратовчанец

Пронајден исчезнатиот кратовчанец

Последни вести

Вчера околу 22 часот во полициската станица во Аеродром од страна на К.Б. било пријавено дека пред пет дена од дома во непознат правец со „голф 3“ се оддалечил нејзиниот сопруг со иницијали К.Т. (64) години.

Според информациите, исчезнатото лице пред три дена било во полициска станица во Охрид, а по заминувањето од станицата веќе не бил достапен на својот мобилен телефон во моментите кога бил контактиран од неговите роднини и пријатели, кои исто така не го виделе.

Најчитани вести