сабота, 19 август 2017  |  Вести денес: 36

Исчезна петнаесетгодишник

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

полиција

Последни вести

Вработен во Заводот за згрижување на деца и младинци со посебни потреби пријавил дека околу 18 часот вчера од установата се одалечил петнаесетгодишник.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести