четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 47

Исчезна српски ватерполист, по него трага Интерпол

Како што пишуваат тамошните медиуми, наводно момчето побегнало од дома. Исто така се шпекулира дека оставил проштално писмо на неговите родители.

Исчезна српски ватерполист, по него трага Интерпол

Исчезна српски ватерполист, по него трага Интерпол

Последни вести

Исчезна српскиот ватерполист Урош Вуковиќ (17).

Како што пишуваат тамошните медиуми, наводно момчето побегнало од дома. Исто така се шпекулира дека оставил проштално писмо на неговите родители.

По ватерполистот трага цела Србија, но и Интерпол.

 

Најчитани вести