понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезна старец од Кавадарци

Missing_promo_Titlecard

Поврзани вести

Педесет и деветгодишната С.Ѓ. вчера во полициската станица во Кавадарци пријавила дека на 16. овој месец исчезнал нејзиниот сопруг, шеесет и шестгодишниот Б.Ѓ.

Полицијата превзема соодветни мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести