четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 55

Исчезна старец од Кичево

1392403441000-Missing-graphic

Поврзани вести

Четириесет и едногодишниот Н.З. вчера во полициската станица во Кичево пријавил дека пред три дена исчезнал неговиот татко, М.З. (70).

Од полицијата информираат дека е преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести