четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 52

Исчезна штитеничка на СОС Детско Село

missing250

Поврзани вести

Исчезна штитеничка на СОС Детско Село. Како што информира МВР, вчера околу 02.00 часот во полициската станица во Чаир, В.К., вработен во СОС Детско Село, пријавил дека исчезнала 18-годишната штитеничка К.М.

Девојката од домот во непознат правец се оддалечила во саботата. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести