петок, 28 јули 2017  |  Вести денес: 0

Исчезна штитеничка на СОС Детско село

missing250

Поврзани вести

Исчезна штитеничка на СОС Детско Село. Како што информира МВР, вчера околу 02,00 часот во полициската станица„Чаир“, вработена во СОС Детско село, пријавила дека на 19.04.2016 година од 10,00 часот од непознати причини од Детското село, во непознат правец се оддалечила К.М.(18).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести