петок, 18 август 2017  |  Вести денес: 66

Исчезна тинејџерка од Куманово

Осумнаесетгодишно девојче од Куманово пред два дена, околу 11.30 часот последен пат био видено и од тогаш не е вратено дома.

тинејџерка

Поврзани вести

Настанот во полиција вчера го пријавила нејзината 37-годишна мајка.

Најчитани вести