среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 0

Исчезна тинејџерка од Шуто Оризари

полиција

Последни вести

На 06.05.2016 година околу 14,00 часот во ПС„Чаир“, Ѓ.М.(43) од нас. Шуто Оризари, пријавил дека на 05.05.2016 година од 15,00 часот од дома во непознат правец се оддалечила неговата 16-годишна ќерка.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести