петок, 18 август 2017  |  Вести денес: 49

Исчезна жена од Ѓорче Петров

policija-6

Последни вести

Вчера во 17.00 часот С. Ј. (24) од Скопје, во ПС Ѓорче Петров пријавила дека на 10 септември од својот дом во непознат правец,  се одалечила нејзината мајка С.Ј. (43).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести