недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезна жена од Кичево

valentina-652x800ytjt7u67iu67ujtyjrt

Поврзани вести

Исчезна 44-годишната Валентина Дамјановска од Кичево. Од неа нема ниту трага ниту глас веќе три дена.

Таа последен пат излегла од дома пред два дена и на себе носела темносина јакна, црни чевли, фармерки и црна чанта..

Семејството апелира доколку некој ја види да пријави во полиција, или да се јави на бројот 045/521-041 и 078/357-532.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести