недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 49

Исчезна 13-годишно девојче од Кичево

Нејзиниот татко С.А. (55) пријавил дека на 31 август година од домот во непознат правец се оддалечила неговата 13-годишна малолетна ќерка.

полиција

Последни вести

Тринаесетгодишна девојка е пријавена за исчезната вчера во Кичево.

Нејзиниот татко С.А. (55) пријавил дека на 31 август година од домот во непознат правец се оддалечила неговата 13-годишна малолетна ќерка. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести