недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Исчезната малолетничка од Драчево

missinggg

Поврзани вести

Триесет и девегодишната Е.С. вчера во полициската станица во Драчево пријавила дека истиот ден исчезнала нејзината шестнаесетгодишна ќерка.

Од МВР информираат дека преземаат мерки за пронаоѓање на исчезнатата малолетничка.

Најчитани вести