петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезната штитеничка од Домот за деца „25-ти мај“

Пронајден исчезнатиот кратовчанец

Пронајден исчезнатиот кратовчанец

Последни вести

Седумнаесетгодишна штитеничка од Домот за деца „25-ти мај“вчера е пријавена за исчезната во полициската станица Чаир.

Од МВР информираат дека преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести