среда, 30 ноември 2016  |  Вести денес: 53

Исчезната жена најдена мртва

Жена која беше пријавена за исчезната во текот на вчерашниот ден е најдена мртва.

missing250

Последни вести

Жена која беше пријавена за исчезната во текот на вчерашниот ден е најдена мртва.

Вчера во 17,50 часот во село Гајре-тетовско била пронајдена почината Н.Ј. (81), која била пријавена за исчезната на 24.06.2016 година.

Увид на местото на настанот извршил ЈО и увидна екипа на СВР-Тетово, а по наредба на ЈО телото на починатата е предадено за обдукција .

Најчитани вести