понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 77

Исчезната жена од Карбинци

Missing_promo_Titlecard

Последни вести

Т.С. (24) од село Радање, Општина Карбинци, вчера е пријавена за исчезната.

Како што соопшти полицијата, за случајот информирал нејзиниот сопруг, Е.С. (29), според кој, Т.С. излегла од дома завчера во осум часот наутро и не се вратила. 

Најчитани вести