петок, 2 декември 2016  |  Вести денес: 64

Исчезната жена од кумановско

Missing_promo_Titlecard

Поврзани вести

Четириесетгодишниот Б.Д. од село Пчиња вчера пријавил дека претходниот ден исчезната неговата сопруга, А.А.Д. (29).

Од МВР информираат дека преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести