вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 36

Исчезнато 17 – годишно момче

Момче пронајдено мртов во Неготино

Момче пронајдено мртов во Неготино

Последни вести

На 09.05.2016 година во 20.00 часот во ПС-Центар, вработена во Домот за деца без родители „11-ти Октомври“ пријавила дека на 07.05.2016 година во 13.30 часот од Домот во непознат правец се оддалечило седумнаесетгодишно момче.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето. 

Најчитани вести