сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 55

Исчезнато момче од Чашка

Двајца исчезнати во Скопје за 24 часа

Последни вести

Дваесет и тригодишниот Р.С. од село Горно Јаболчиште, општина Чашка, е пријавен за исчезнат, соопшти МВР.

За случајот информирал вчера неговиот брат У.С., според кој Р.С. исчезнал на 9 мај годинава.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести