четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезна малолетник од Скопје

missinggg

Поврзани вести

Триесет и двегодишната М.М. од Скопје вчера во полициската станица Чаир пријавила дека на 27. месецов исчезнал нејзиниот тринаесетгодишен син.

Од МВР велат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на малолетникот.

Најчитани вести