понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 8

Исчезна жена од Битола

missinggg

Поврзани вести

Шеесет и четиригодишниот С.Р. од Битола вчера пријавил дека истиот ден исчезнала неговата триесет и тригодишна ќерка, М.Р.

Од полиција велат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на жената.

Најчитани вести