петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезната малолетна штитеничка од Домот „25-ти Мај“

devojka1-620x348

Последни вести

Штитеничка од Домот „25-ти Мај“, вчера околу 15 часот е пријавена за исчезната во полициската станица во Чаир.

Имено,13 годишното девојче во неделата во 10 часот заминала од Домот во непознат правец.

Министерството за внатрешни работи презема мерки за пронаоѓање на малолетното девојче.

Најчитани вести