понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Исчезна 12 годишно девојче од Штип

Missing_promo_Titlecard

Последни вести

Исчезнувањето на девојчето кое се случило вчера во 14 часот во штипската полициска станица го пријавил нејзиниот татко, 43 годишниот Д.М.

Неговата ќерка вчера околу 14 часот заминала од дома и повеќе не се вратила. Полицијата презема мерки да го пронајде девојчето.

Најчитани вести