недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 7

Исчезна 14-годишно девојче од Скопје

Двајца исчезнати во Скопје за 24 часа

Поврзани вести

Исчезна 14 годишно девојче од Скопје. Истата за последен пат била видена во четвртокот околу 14.00 часот.

Настанот вчера околу 23,50 часот во полициската станица Кисела Вода, го пријавила мајката на девојчето, 38- годишната И.П. од Скопје.

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето.

 

Најчитани вести