вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 27

Исчезна 15 годишно девојче од Чаир

poli

Последни вести

Синоќа два часа по полноќ, во полициската станица во Чаир, А.Р.(1966) од Скопје, пријавил дека исчезнала неговата ќерка.

Како што истакнал тој, завчера околу 11:00 часот од дома во непознат правец се оддалечила неговата ќерка А.Е.(15).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести