недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Исчезна 15-годишно девојче во тетовско

Исчезна петнаесетгодишно момче од Гостивар

Исчезна петнаесетгодишно момче од Гостивар

Последни вести

Вчера во 22.00 часот во ПС Тетово, Д.М.(49) од с.Брвеница, тетовско, пријавил дека исчезнала неговата 15- годишна ќерка.

Според изјавата на таткото, девојчето за последен пат било видено на 23.01.2015 година околу 14.00 часот.

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето.

 

Најчитани вести